Recent News
Pociągi w Arizonie

Pociągi w kanionie i na Boże Narodzenie: Arizona

„Snowbirds”, którzy uciekają od chłodu Midwestu w grudniu przez flocking do Arizony wciąż pną się do wspomnień o świętach z dala od pustyni. Nie ma obaw. Z krótkiej jazdy z Phoenix do Clarkdale (w pobliżu Sedony), będą one zobaczyć sosny pinion i czerwone kamienie buttes przytulanie Verde River na czterogodzinnym pociągu Verde Canyon. W okresie świątecznym wejdź na pokład ekspresu Magical Christmas Journey do „Bieguna Północnego”. Warsztat Świętego Mikołaja i fabryka brzydkich swetrów są wśród tuzina świątecznych atrakcji, które dzieci mogą zobaczyć.

Pociąg narciarski: Colorado

Pociąg narciarski to świetna zabawa nawet dla osób nie jeżdżących na nartach. Dwupoziomowy pociąg łączy stację Beaux-Arts w Denver z 1914 roku z terenem narciarskim Winter Park. W jednej chwili jesteś w centrum Denver na zachwycającym Beaux-Arts Union Station, a dwie godziny później wysiadasz z pociągu, 100 stóp od wyciągu narciarskiego w Winter Park. Zobacz zapierające dech w piersiach widoki na Flatirons podczas przejazdu nad Boulder, a następnie więcej widoków podczas węża w Górach Skalistych przed przejściem pod Continental Divide w sześciomilowym tunelu. Pociągi kursują od 14 stycznia do 3 kwietnia w weekendy.

Amtrak California Zephyr: Chicago – San Francisco

Miłośnicy dalekich podróży pociągiem uwielbiają Zephyr o każdej porze roku, ale zima dodaje uroku cukrowemu śniegowi za oknem, gdy pędzisz przez Góry Skaliste i Sierrasy – a pomiędzy nimi przez Red Rock Country w Utah. Wyruszając codziennie przez całą zimę z Chicago i San Francisco, 51-godzinna odyseja oferuje usługi na poziomie hotelu w sypialni lub apartamencie z prywatną łazienką i prysznicem. Możesz też przerwać podróż, zatrzymując się na nocleg (i narty) w Denver lub Salt Lake City.

Wakacyjne pociągi: Arkansas i Missouri

Przejażdżki pociągiem A&M na pokładzie zabytkowych wagonów salonowych i osobowych obejmują 10 różnych wycieczek o tematyce świątecznej w północno-zachodnim Arkansas i południowo-zachodnim Missouri. Obejmują one od jednogodzinnych pociągów z Mikołajem do pociągu z paradą bożonarodzeniową, w którym można oglądać świąteczne pływaki rozświetlające noc. Kolej organizuje również trzygodzinne przejażdżki widokowe w Góry Bostońskie (część Ozarks) oraz po estakadach w dorzeczu rzeki Arkansas.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *