Recent News
Zaangażowanie w związek

Spędzaj z sobą czas wysokiej jakości

Spędzanie odpowiedniej ilości czasu jest ważną rzeczą przed wejściem w poważny związek. Czas pozwala poznać osobę, jej upodobania i niechęci, charakter i nawyki itp. w szczegółach i daje możliwość zrozumienia, jak bardzo odnoszą się do lub są wygodne z drugiej osoby, aby przejść do długoterminowego związku. Spędzanie czasu daje również możliwość oczyszczenia wszelkich złych pojęć, które zostały utworzone w umyśle o swoim partnerze, i może w sumie prowadzić do innej perspektywy wobec niego / niej. Istnieje potrzeba bycia absolutnie oryginalnym i nie powinieneś próbować być kimś innym przed nim/nią, aby on/ona był/a w stanie ocenić i zrozumieć Ciebie.

Równość

Zaangażowany związek to taki, w którym obaj partnerzy są równi w wielu ważnych aspektach życia, takich jak podejmowanie decyzji i swoboda działania. Żadna z dwóch osób nie powinna uważać siebie za wyższą lub lepszą od innych. Z poczuciem równości, przychodzi poczucie komfortu i rozliczenia w związku, ponieważ jednostka czuje się uprawniona i w kontroli. Pary, gdzie jeden jest protekcjonalny lub dowodzący podczas gdy inny jest uległy i podąża co inny mówi bez argumentów lub sugestii nie jest prawdopodobne, aby być pomyślnie zaangażowany związek. Powodem za tym jest zawsze poczucie niezadowolenia w jednym z partnerów.

Szanuj i dziel obowiązki

Aby mieć szczęśliwy długoterminowy związek powinieneś mieć szacunek do swojego partnera. Interakcja powinna być taka, że słuchasz swojego partnera, szanujesz go i wyjaśniasz zrozumienie poprzez zadawanie jej pytań. Przy żadny punktem czas, musi osoba czuć że on/ona dostaje ośmieszać lub stawiać puszek na każdy sugestii zrobił lub komentarz dawał. To jest szkodliwe dla udanego związku.

Dzielenie obowiązków równo jest także ważne dla zdrowia zaangażowanego związku, może to być finansowe, gospodarstwa domowego lub dzieci związane gdziekolwiek ma zastosowanie.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *